fbpx

Кріоліполіз являє собою апаратну косметологічну процедуру, яка проходить без хірургічного втручання. Процедура відтворює бажані обсяги тіла за допомогою холоду і активно усуває жирові відкладення.

Кріоліполіз показує відмінні результати навіть на тих областях тіла, які піддаються корекції насилу — наприклад, передня і бокова поверхня живота. Жирові клітини не так-то просто йдуть саме з цих областей тіла тому, що їх поява обумовлена особливостями гормональної системи.
Також кріоліполіз відмінно видаляє жир з колін, спини, верхньої частини рук, адже кожна жінка знає, що навіть дієта і активний спорт не завжди дають потрібні результати і жир з цих поверхонь тіла нікуди не дівається .

Хотіли би відзначити, що дана процедура проходить без здійснення яких-небудь розрізів і проколів, навіть анестезія в даному випадку не потрібна, на вашому тілі не залишиться ніяких слідів, ні рубців, ні шрамів. Процедура абсолютно безболісна!!!

Результат не короткочасний, він зберігається на довгий час і буквально за пару процедур фахівець моделює ваше ідеальне тіло.

Також після самої процедури бажано провести лімфодренаж. Це прекрасно доповнить кріоліполіз і прискорить очікуваний ефект, адже відмерлі жирові клітини будуть виводитись швидше.

Ось бачите, краса не обов'язково вимагає жертв, іноді достатньо всього лише правильно підібраної процедури!

Запис на прийом до спеціаліста

Call Now Button(099) 777 89 99