Кріоліполіз являє собою апаратну косметологічну процедуру, яка проходить без хірургічного втручання. Процедура відтворює бажані обсяги тіла за допомогою холоду і активно усуває жирові відкладення.

Кріоліполіз показує відмінні результати навіть на тих областях тіла, які піддаються корекції насилу — наприклад, передня і бокова поверхня живота. Жирові клітини не так-то просто йдуть саме з цих областей тіла тому, що їх поява обумовлена особливостями гормональної системи.
Також кріоліполіз відмінно видаляє жир з колін, спини, верхньої частини рук, адже кожна жінка знає, що навіть дієта і активний спорт не завжди дають потрібні результати і жир з цих поверхонь тіла нікуди не дівається .

Хотіли би відзначити, що дана процедура проходить без здійснення яких-небудь розрізів і проколів, навіть анестезія в даному випадку не потрібна, на вашому тілі не залишиться ніяких слідів, ні рубців, ні шрамів. Процедура абсолютно безболісна!!!

Результат не короткочасний, він зберігається на довгий час і буквально за пару процедур фахівець моделює ваше ідеальне тіло.

Також після самої процедури бажано провести лімфодренаж. Це прекрасно доповнить кріоліполіз і прискорить очікуваний ефект, адже відмерлі жирові клітини будуть виводитись швидше.

Ось бачите, краса не обов'язково вимагає жертв, іноді достатньо всього лише правильно підібраної процедури!

Запис на прийом до спеціаліста